Usługi internetowe

Hosting/Domeny

Naszym klientom pomagamy wybrać odpowiedni hosting uwzględniając ich potrzeby. Dzięki współpracy z naszymi Partnerami możemy zaoferować atrakcyjne warunki. Hosting nie musi kosztować wiele.

Tworzenie aplikacji i stron WWW

Obecnie każda firma musi posiadać swoja stronę www. Wykonujemy responsywne strony, które są zgodne z nowymi trendami. Współpracując z grafikami i programistami stworzymy stronę lub sklep, który pozwoli pokonać Twoją konkurencję. Wykonujemy strony statyczne oraz strony CMS z systemem zarządzania treścią. Każdy projekt dopasujemy do Twojego budżetu. Jeśli posiadasz już witrynę to pomożemy Ci odświeżyć jej treści i wygląd, aby przyciągała nowych klientów.

Usługi SEO

Samo posiadanie strony www to zbyt mało. Jeśli chcesz pozyskać nowych klientów zleć nam pozycjonowanie. Po naszej analizie fraz otrzymasz wycenę. Pamiętaj, że pozycjonujemy na frazy, które zapewnią zysk a nie pozorny ruch na stronie. Stosujemy bezpieczne techniki, które nie narażą Twoje strony, czy sklepu na blokadę. Zoptymalizujemy witrynę tak, aby uzyskać jak najlepsze efekty.

Kampanie linków sponsorowanych

Podając słowa jakie wyszukują Twoi klienci możesz wyświetlać swoją reklamę na pierwszej stronie wyszukiwania od zaraz. Kampanię można kierować na wiele sposobów:

  • lokalizacja użytkownika
  • język jakim się posługuje
  • urządzenia z jakiego korzsyta
  • harmonogram wyświetlania reklam (dni i godziny wyświetlania reklam)